Tepelné čerpadlo země / voda

Využijte váš pozemek. Čerpejte tepelnou energii ze země a budete mít levnější topení i teplou vodu.

Tepelná čerpadla země / voda

Tepelné čerpadlo země / voda odebírá teplo z povrchové vrstvy země, nebo z jeho hloubky. Vždy je to za pomoci uzavřených kolektorů, nejčastěji vyrobených z plastu ve kterých protéká nemrznoucí směs. Hlavní výhody zemních čerpadel jsou nízské provozní náklady a celoročně stálý topný faktor.

tepelné čerpadlo země / voda - vrty

ilustrativní obrázek tepelného čerpadla země / voda - zemní vrty

Dodávka a montáž tepelných čerpadel země / voda

Jako montážní firma montujeme tepelná čerpadla předních výrobců z oboru. Nabízíme výrobky kvalitní a osvědčené. A co vám můžeme nabídnout?

Tepelná čerpadla Blue Box

bluebox-core-core-max

Vysoce účinná tepelná čerpadla země / voda Blue box Mu Echos, Blue box Core a Blue box Core max jsou ideální pro topení, chlazení a ohřev teplé užitkové vody. Díky širokému výkonovému rozmezí najdou uplatnění jak v rodinných domech, tak i ve větších komerčních objektech.


Tepelná čerpadla IVT

V nabídce společnosti IVT najdeme také tři řady tepelných čerpadel země / voda. Jedná se o:

  • Tepelné čerpadlo IVT PremiumLine EQ je nejúspornějším švédským tepelným čerpadlem na našem trhu. Je vybaveno novými kompresory Copeland Scroll s chladivem R410a. Tepelné čerpadlo IVT PremiumLine EQ se dodává ve dvou variantách: s vestavěným zásobníkem teplé vody, nebo s možností připojení externího zásobníku.
  • Tepelné čerpadlo IVT Greenline HE je navrženo pro vytápění rodinných domů s tepelnou ztrátou do 25 kW. Je vybaveno japonskými kompresory Scroll Mitsubishi Electric, které výrazně snižují spotřebu elektrické energie tepelného čerpadla. Tepelné čerpadlo IVT Greenline HE se dodává ve dvou variantách: s vestavěným zásobníkem teplé vody, nebo s možností připojení externího zásobníku.
  • Tepelná čerpadla IVT Greenline HA, jsou cenově výhodnější alternativou k nejúspornější řadě IVT Premiumline EQ. Jsou vybavena Scroll kompresory Mitsubishi a používají standardní oběhová čerpadla. Výstupní teplota topné vody je 65 °C.

Chci tepelné čerpadlo země / voda


Chcete vědět víc?

Přečtěte si zajímavý článek o tepelných čerpadlech země / voda. Nezapomeňte ani na základní pojmy a princip tepelných čerpadel. Informací na tomto webu najdete mnohem více a další připravujeme. Pokud ale nenajdete, co jste hledali, dejte nám vědět. Rádi vám vše vysvětlíme, či zpracujeme dané téma jako článek, který zveřejníme i pro ostatní.

Potřebujete poradit?

Máte dotaz k tepelnému čerpadlu?
Rádi vám odpovíme. Volejte

+420 251 511 620