Tepelné čerpadlo vzduch / voda

Vzduch je všude kolem nás. Je zadarmo. Tak proč ho nevyužít pro topení, nebo pro ohřev teplé vody.

Tepelná čerpadla vzduch / voda

Vzduchová čerpadla, jak jsou někdy tepelná čerpadla vzduch / voda nazývána, jsou nejrozšířenějšími v České republice. Tepelným zdrojem je vzduch. Hlavní výhodou je rychlá a jednoduchá instalace a nižší pořizovací cena než u zemních čerpadel.

tepelné čerpadlo vzduch / vodailustrativní obrázek tepelného čerpadla vzduch / voda

Dodávka a montáž tepelných čerpadel vzduch / voda

Jako montážní firma montujeme tepelná čerpadla předních výrobců z oboru. Nabízíme výrobky kvalitní a osvědčené. A co vám můžeme nabídnout?

Tepelné čerpadlo Blue Box Geyser 2

tepelné čerpadlo geyser 2

Nová série tepelných čerpadel Blue Box Geyser 2 s rotačním kompresorem s nebo bez vstřikování kapaliny. Geyser 2 je tepelné čerpadlo vzduch / voda, které pokrývá rozmezí výkonu od 6 do 78kW a využívá moderní ekologické chladivo R410A. Je vybaveno jednoduchými, nebo dvojitými rotačními kompresory.


Tepelná čerpadla IVT

Tepelná čerpadla IVT vzduch / voda se nabízíme ve dvou provedeních. A to split systém IVT AIR Split u kterých je venkovní jednotka propojena s vnitřní jednotkou přímo pomocí potrubí s chladivem. Druhou variantou jsou monoblokové jednotky IVT AIR X.

Tepelná čerpadla Sincalir

Nabízíme dva typy tepelných čerpadel. A to nízkoteplotní S-therm a vysokoteplotní S-therm+. Tepelná čerpadla Sinclair jsou kompletně navržena v ČR na ČVUT v Brně. Venkovní jednotka a regulace jsou vyráběny taktéž v ČR, zbytek tepelného čerpadla je osazen značkovými a spolehlivými komponenty.

Další tepelná čerpadla vzduch / voda

Montujeme a dodáváme tepelná čerpadla dalších výrobců, se kterými máme dobré zkušenosti. Jedná se o kvalitní produkty:

  • Tepelná čerpadla Daikin Altherma
  • Tepelná čerpadla Samsung
  • Tepelná čerpadla Toshiba

Chci tepelné čerpadlo vzduch / voda


Chcete vědět víc?

Přečtěte si zajímavý článek o tepelných čerpadlech vzduch / voda. Nezapomeňte ani na základní pojmy a princip tepelných čerpadel. Informací na tomto webu najdete mnohem více a další připravujeme. Pokud ale nenajdete, co jste hledali, dejte nám vědět. Rádi Vám vše vysvětlíme, či zpracujeme dané téma jako článek, který zveřejníme i pro ostatní.

Potřebujete poradit?

Máte dotaz k tepelnému čerpadlu?
Rádi vám odpovíme. Volejte

+420 251 511 620