Tepelná čerpadla voda / voda

Máte na pozemku nevyužitou vodní plochu? Nebo snad dostatek kvalitní spodní vody? Tak právě pro vás jsou určená tepelná čerpadla voda / voda. Vysoká účinost - velmi levné topení a teplá voda.

Energie z vody

Tepelná čerpadla voda / voda využívají jako tepelný zdroj vodu. Hlavní výhodou je nejlepší topný faktor a celoroční provoz bez záložního zdroje tepla. Bohužel není moc vhodných míst, kde by tato čerpadla bylo možné instalovat.

tepelne-cerpadlo-voda-voda-kolektor-zIlustrativní obrázek tepelného čerpadla voda / voda

Dodávka a montáž tepelných čerpadel voda / voda

Jako montážní firma montujeme tepelná čerpadla předních výrobců z oboru. Nabízíme výrobky kvalitní a osvědčené. A co vám můžeme nabídnout?

Tepelná čerpadla Blue box

bluebox-mu-echos-a 1Firma Blue box je specialistou na tepelná čerpadla voda / voda. V nabídce tohoto výrobce nalezneme hned 3 různé výrobky. Jde o tepelné čerpadlo MU Echos s hermetickým rotačním kompresorem a ekologickým chladivem R410a, ve výkonovém rozmezí 6 - 46kW. Dále je to jednotka Blue box Core a jako třetí typ tepelného čerpadla Blue box Core Max. Díky mnoha provedením, velkému množství příslušenství a širokému výkonovému rozmezí najdou uplatnění jak v rodinných domech, tak i ve větších komerčních objektech.


Mám zájem o tepelné čerpadlo voda / voda


Chcete vědět víc?

Přečtěte si zajímavý článek o tepelných čerpadlech voda / voda. Nezapomeňte ani na základní pojmy a princip tepelných čerpadel. Informací na tomto webu najdete mnohem více a další připravujeme. Pokud ale nenajdete. co jste hledali, dejte nám vědět. Rádi Vám vše vysvětlíme, či zpracujeme dané téma jako článek, který zveřejníme i pro ostatní.

Potřebujete poradit?

Máte dotaz k tepelnému čerpadlu?
Rádi vám odpovíme. Volejte

+420 251 511 620