Tepelná čerpadla

Šetřete! Využívejte energii z přírody, která je zdarma. Poradíme i vám jaké zvolit teplné čerpadlo. Země, voda, vzduch možností je mnoho.

Ušetřete za topení s tepelným čerpadlem

Díky tepelným čerpadlům ušetříte za topení a teplou vodu až 60% vašich nákladů. Navíc díky výhodnému tarifu D 56d snížíte i náklady na všechny elektrické spotřebiče. A pokračujeme dál. Tepelné čerpadlo využívá obnovitelné přírodní zdroje, takže je ekologickým zdrojem. Pořád nestačí? V létě můžete tepelným čerpadlem i chladit.

Proč bych měl chtít tepelné čerpadlo?

Důvodů je hned několik:

  • velmi nízké provozní náklady, úspora až 60%
  • minimální závislost na cenách energií
  • levnější elektřina pro celý dům díky výhodné sazbě D56d
  • v letních měsících můžete tepelným čerpadlem chladit
  • téměř bezobslužný provoz
  • alternativní zdroj tepla šetrný k životnímu prostředí

Dobrá, ale jaké čerpadlo mám chtít

Druhů a provedení jsou hromady. S výběrem by vám měl pomoci odborník. Ten vám nejlépe vysvětlí jaké čerpadlo je pro vás vhodné. Nezáleží pouze na vašem domě, ale také na vašich potřebách. Někdo chce jen topit, jiný zase rád ušetří za teplou vodu. No a pak jsou tu možnosti, které ani lidé moc nevědí. Například  tepelným čerpadlem můžete v létě klimatizovat. Možností a řešení je opravdu mnoho.

tepelná čerpadla

Pro začátek je dobré si přečíst pár článků, které vám pomohou se v problematice tepelných čerpadel orientovat. Pro začátek doporučuji "jak rozdělujeme tepelná čerpadla", určitě nezapomeňte na článek "jak vybrat vhodné tepelné čerpadlo" a pokud máte rádi technické informace a parametry určitě čtěte "princip tepelného čerpadla" a "základní pojmy".

Proč tepelné čerpalo od nás?

Kromě mnoholetých zkušeností s tepelnými čerpadly a klimatizacemi, nabízíme lide chytrá řešení jejich nemovitostí. Tepelné čerpadlo může sloužit celoročně nejen pro ohřev vody, ale v létě vás i ochladí. A jen pro zajímavost, my o prodaných zařízeních hovoříme stále jako o "našich". A také se podle toho o ně staráme. Pokud hledáte kvalitu a spolehlivost. Už nemusíte. Zpracujeme vám technické řešení i cenovou kalkulaci!

chci ušetřit - chci tepelné čerpadlo

Potřebujete poradit?

Máte dotaz k tepelnému čerpadlu?
Rádi vám odpovíme. Volejte

+420 251 511 620