Navrhneme vám tepelné čerpadlo

Přemýšlíte nad tepelným čerpadlem? Zpracujeme technický návrh vhodného tepelného čerpadla a k tomu dostanete cenovou kalkulaci. Nic vás to nebude stát, tak proč to nezkusit.

Návrh tepelného čerpadla

Tepelné čerpadlo bude nejlépe sloužit, pokud bude navrženo přímo pro daný typ nemovitosti. Proto je nezbytné provést návrh přímo pro každý dům, byt či kancelář. Nezáleží jen na samotné nemovitosti, ale také na pozemku, kde stojí, na orientaci domu a dalších požadavcích, které je potřeba brát v úvahu. Naši technici provádí tyto návrhy na základě projektové dokumentace, nebo osobní obhlídky přímo na místě budoucí instalace. Návrh tepelného čerpadla a cenovou kalkulaci Vám uděláme zcela zdarma*.

Technické řešení

Chcete pouze topit? Potřebujete i teplou vodu a v létě chladit. Není problém. Vyslyšíme vaše požadavky, zvážíme technické a finanční možnosti. A společně vybereme to nejvhodnější řešení právě pro váš dům, byt či kancelář. K dispozici máme mnoho variant a řešení od předních výrobců tepelných čerpadel - Blue box, IVT, Daikin a další. Každý objekt má své řešení, tak neváhejte a začněte topit levněji.

Cenové kalkulace

Realizace tepelného čerpadla se skládá z několika částí. Jedná se o dodávku tepelného čerpadla včetně příslušenství, montáž a uvedení do provozu a v některých případech (tepelná čerpadla země/ voda) jsou součástí zemní či výkopové práce. V nabídce naleznete vše podrobně rozepsáno a také požadavky na návazné profese. U nás je součástí cenové kalkulace návrh technického řešení, technický list zvoleného čerpadla a cena za servis. Cenové kalkulace jsou zdarma. Neváhejte a napište nám o nabídku.

Mám zájem o tepelné čerpadlo


Chcete vědět víc?

Přečtěte si zajímavý článek o tepelných čerpadlech vzduch / voda. Nezapomeňte ani na základní pojmy a princip tepelných čerpadel. Informací na tomto webu najdete mnohem více a další připravujeme. Pokud ale nenajdete, co jste hledali, dejte nám vědět. Rádi Vám vše vysvětlíme, či zpracujeme dané téma jako článek, který zveřejníme i pro ostatní.

Potřebujete poradit?

Máte dotaz k tepelnému čerpadlu?
Rádi vám odpovíme. Volejte

+420 251 511 620