Montáž tepelného čerpadla

Odborná montáž tepelného čerpadla je nezbytná. Ochrání tak tak svou investici a budete mít jistotu, že je vše nejen správně nainstalováno, ale i nastaveno tak aby jste topili úsporně. Právě proto jste chtěli tepelné čerpadlo, nebo ne?

Jsme montážní firma

Nejsme jen prodejci, jsme montážní firma! Tento fakt vám dává jistotu, že dostanete kromě tepelného čerpadla i další služby. Jde zejména o odbornou montáž, kterou tepelné čerpadlo vyžaduje. Můžeme Vám nabídnout vše. Od projektu přes montáž tepelného čerpadla až po jeho servis a údržbu. Pokud zvažujete instalaci tepelného čerpadla, mějte na paměti že tepelné čerpadlo, aby správně sloužilo, nesmí jen topit, ale levně topit. A toho dosáhnete pouze odbornou montáží a správným uvedením do provozu.

 

Jaké výhody vám přinese odborná montáž?

  • záruka - většina výrobců podmiňuje záruku tepelného čerpadla odbornou instalací a někdy i pravidelným servisem. Nesnažte se ušetřit na instalaci od nějakého kutila.
  • správný chod, levný provoz - hlavním úkolem tepelného čerpadla je topit levně. Toho dosáhneme pouze, pokud je čerpadlo správně nastaveno a odzkoušeno
  • životnost - správnou montáží docílíme bezproblémového chodu a tím i prodloužíme jeho životnost

Mám zájem o tepelné čerpadlo


Chcete vědět víc?

Přečtěte si zajímavý článek o tepelných čerpadlech vzduch / voda. Nezapomeňte ani na základní pojmy a princip tepelných čerpadel. Informací na tomto webu najdete mnohem více a další připravujeme. Pokud ale nenajdete, co jste hledali, dejte nám vědět. Rádi Vám vše vysvětlíme, či zpracujeme dané téma jako článek, který zveřejníme i pro ostatní.

Potřebujete poradit?

Máte dotaz k tepelnému čerpadlu?
Rádi vám odpovíme. Volejte

+420 251 511 620