Služby

Návrh, prodej, montáž a servis tepelných čerpadel. Navrhneme a postaráme se i o vaše tepelné čerpadlo.

Návrh tepelného čerpadla

Tepelné čerpadlo bude nejlépe sloužit, pokud bude navrženo přímo pro daný typ nemovitosti. Proto je nezbytné provést návrh přímo pro každý dům, byt či kancelář. Nezáleží jen na samotné nemovitosti, ale také na pozemku, kde stojí, na orientaci domu a dalších požadavcích, které je potřeba brát v úvahu. Naši technici provádí tyto návrhy na základě projektové dokumentace, nebo osobní obhlídky přímo na místě budoucí instalace. Návrh tepelného čerpadla a cenovou kalkulaci Vám uděláme zcela zdarma*.

Číst dál...

Jsme montážní firma

Nejsme jen prodejci, jsme montážní firma! Tento fakt vám dává jistotu, že dostanete kromě tepelného čerpadla i další služby. Jde zejména o odbornou montáž, kterou tepelné čerpadlo vyžaduje. Můžeme Vám nabídnout vše. Od projektu přes montáž tepelného čerpadla až po jeho servis a údržbu. Pokud zvažujete instalaci tepelného čerpadla, mějte na paměti že tepelné čerpadlo, aby správně sloužilo, nesmí jen topit, ale levně topit. A toho dosáhnete pouze odbornou montáží a správným uvedením do provozu.

Číst dál...

Proč je nutný servis tepelného čerpadla?

Tepelné čerpadlo je složité technické zařízení, které potřebuje pravidelný servis a údržbu. Je důležité si uvědomit, že jen správně nastavené a plně funkční tepelné čerpadlo plní svoji funkci. A to je nejen topit, ale topit levně. Navíc díky pravidelnému servisu předejdete případným poruchám a prodloužíte životnost zařízení. Jen správně udržované a servisované tepelné čerpadlo neztratí na tepelném výkonu a bude mít stále vysoký topný faktor.

Číst dál...